Ziņas

2017.09.14

Par dokumentu izskatīšanas termiņu pagarināšanu LR UR

Lasīt vairāk >>

2016.04.17

LATVIJAS SIA UN AS PAMATKAPITĀLA DENOMINĀCIJA EIRO

Lasīt vairāk >> Visas ziņas

KOMPLEKSA JURIDISKĀ APKALPOŠANA

     Pēc mūsu viedokļa, dažādu juridisku un līdztekus pastāvošu pakalpojumu sniegšana ilglaicīgā periodā ar mums noslēgta kontrakta ietvaros ir visizdevīgākā sadarbības forma starp Jums un mūsu biroju. Mēs to saucam par KOMPLEKSA JURIDISKO APKALPOŠANU. Tieši šī sadarbības forma ļauj izveidot ciešākus attiecības, kas ir orientētas uz ilglaicīgu un veiksmīgu sadarbību.

     Mēs piedāvājam KOMPLEKSA JURIDISKO APKALPOŠANU klientam visiem viņa komercdarbības veidiem, kas ietver sevī: kontraktus, tiesas, likumdošanas analīzi, nodokļu jautājumus, komercstruktūru izveidošanu, pārstāvniecību, darījumu drošības jautājumus u.c.

     KOMPLEKSĀS JURIDISKĀS APKALPOŠANAS apjomus, formas un metodes, kā arī tarifus tiek noteikti atbilstoši klienta vēlmēm, pamatojoties uz pušu vienošanos. Pēc atsevišķas vienošanās ar klientu, ir iespēja piesaistīt zvērinātu institūciju speciālistus — advokātus, notārus, revidentus u.c.

     Viens no KOMPLEKSĀS JURIDISKĀS APKALPOŠANAS galvenajiem mērķiem ir ieekonomēt klienta laiku un maksimāli nodrošināt viņa biznesu ar dažādiem un kvalitatīviem juridiskiem pakalpojumiem.

     KOMPLEKSĀS JURIDISKĀS APKALPOŠANAS vērtība ir tajā, ka daudzas ikdienišķas problēmas tiek noņemtas no uzņēmuma vadības, kas ļauj viņiem daudz intensīvāk nodarboties ar sava biznesa attīstīšanu.

     Jāatzīmē, ka mūsu birojam ir partnerattiecības ar advokātu un juridiskajām firmām dažādās valstīs, kas ļauj paplašināt klientam risināmo jautājumu loku arī ārvalstīs

Copyright 2011 "BF.LV" SIA. Email: mailbf@bf.lv